Secretul fericii Andreea Bălan pare să fi fost descoperit recent, iar toți cei care-i urmăresc povestea de amor pe care o trăiește alături de Victor Cornea declară la unison că perspectiva este una cât se poate de reală.
Este suficient să-i privești pe cei în focul pasiunii, așa cum înțeleg ei să transmită asta pe social media, și ai să vezi că peste tot vorbim despre joc, copilărie, voie bună fericire. Nu mai departe de asta sunt imaginile realizate la una dintre recentele petreceri organizate în casa în care, se pare că, de curând, s-a mutat și tânărul sportiv, iar bucuria momentului nu poate să treacă neobservat oricât de mult s-ar strădui cineva să o ignore.
Explicită, de altfel, este și declarația pusă de Andreea Bălan în dreptul materialului video.
„Cea mai frumoasă și puternică iubire este aceea care te face să fii autentic și să te simți mereu fericit ca un copil ❤️.”, a scris Andreea Bălan pe Instagram.
În altă ordine de idei, revenim la cea mai nouă știre despre cei doi și anume că, deja, împart același acoperiș, situație confirmată de tenismen în exclusivitate pentru cancan.ro.
“Da, vă mulțumesc mult pentru dreptul la opinie. Sunt convins că pozele și faptele vorbesc de la sine și am încredere că totul este și va fi foarte bine”.
Andreea Bălan și Victor Cornea s-au cunoscut pe Instagram, iar după lungi discuții s-au hotărât să se și întâlnească. A fost nevoie de o singură întâlnire pentru ca amândoi să-și dorească să începă o relație. Idila lor s-a transformat foarte repede într-o frumoasă poveste de dragoste. Andreea a declarat, recent, că Victor este iubirea vieții ei și bărbatul care i-a fost menit. La rândul său, tensimenul își copleșește iubita cu gesturi romantice și se poartă ca un adevărat tată cu Ella și Clara.
„Am avut parte de o vară foarte frumoasă, deoarece pe strada mea în sfârșit a venit dragostea. Unii dintre voi știți că iubesc și sunt iubită. De ce spun în sfârșit? Pentru că în ultimii doi ani am fost singurică și iată că m-am îndrăgostit și pot să vă povestesc cum este dragostea, cât de frumoasă este dragostea. De ziua mea, pe 23 iunie, am putut să fac marele anunț că sunt iubită și îl iubesc pe Victor Vlad Cornea. Pentru că am simțit de la început că este o relație serioasă, am avut curajul ca de ziua mea să vă spun și vouă de clipele minunate pe care le trăiesc. Eu și Victor suntem împreună de câteva luni, din primăvară, și bineînțeles am fost foarte curioasă să merg cu el la turnee, să văd cum joacă, cum câștigă și să fiu alături de el trup și suflet la toate meciurile.”, declara Andreea Bălan în urmă cu puțin timp.