NEWS

Gheorghe Hagi şi Gheorghe Popescu au votat la Istanbul: „România pe primul loc”

Gheorghe Hagi şi Gheorghe Popescu au votat la Istanbul România pe primul loc

Gheorghe Hagi şi Gheorghe Popescu au votat la Istanbul, la Consulatul României de la Istanbul, în turul doi de scrutin al alegerilor prezidenţiale din România.

“România pe primul loc“, se arată pe pagina de Facebook a lui Gheorghe Hagi, în care Regele fotbalului românesc apare în timp ce îşi exercită dreptul de vot, alături de Gheorghe Popescu.

Gheorghe Hagi şi Gheorghe Popescu au votat la Istanbul: Mesaj, poze și autografe

Cei doi s-au fotografiat şi au dat autografe persoanelor aflate în incinta Consulatului.

Galatasaray a sărbătorit, sâmbătă, 25 de ani de la câştigarea Cupei UEFA, eveniment de la care nu puteau lipsi doi dintre cei care au scris istorie pentru echipa din Istanbul, Gheorghe Hagi şi Gheorghe Popescu.

malina@mediaflux.ro Absolventă de Drept, dar atrasă iremediabil de jurnalism. Un drum lung, greu, dar întotdeauna frumos, fie că a fost vorba de jurnalism ... vezi toate articolele