Denise Rifai, cea despre care se spune că este una dintre cele mai acide vedete TV din România, anunță o schimbare majoră în viața ei.
Nu este vorba despre o schimbare din punct de vedere personal, ci de una din punct de vedere profesional. Așadar, Kanal D anunță că, începând cu acest sezon, emisiunea „40 de întrebări” va fi difuzată în fiecare sâmbătă, începând cu ora 22:00, imediat după show-ul “Tu urmezi!”, prezentat de Dan Negru.
VĂ RECOMANDĂM ȘI: Denise Rifai, sexy de leșină poporul. Vedeta Kanal D, într-un șort super decupat pe străzile Capitalei | EXCLUSIV PAPARAZZI
Primul invitat din acest sezon este Maria Dragomiroiu care își va deschide sufletul cu generozitate în fața milioanelor de telespectatori, făcând referire la evenimente marcante ale vieții sale care stă sub semnul succesului profesional, dar și al încercărilor personale, al deciziilor tulburătoare.
“Este vocea ce aveți mai scump?”, “De câte ori nu ați avut nici măcar bani de pâine?”, “Cum ați învățat să trăiți cu frică?”, “De ce nu ați avut curaj să divorțați de primul soț?”, acestea sunt câteva dintre întrebările adresate îndrăgitei artiste.
Într-un interviu pe care l-a acordat postului de televiziune la care lucrează, Denise Rifai a dezvăluit și care sunt cele mai importante lucruri pe care le-a învățat de la invitații ei.
„Eu am învăț prin aceasta emisiune să nu mai judec pentru că nu știi ce e la baza. Viață, greutățile, cum a ajuns să ia niste decizii, ajungi să-l înțelegi și ajungi să spui cum aș fi reacționat…pe unii îi plăceam înainte și mi-am dat seama că nu este așa. Iar la alții, nu mă așteptam să aibă povesti atât de dramatice. Viață nu este doar cu bine și rău, trebuie să construiești ceva și să treci prin greutăți să lași ceva în urma”, a dezvăluit Denise Rifai.